Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| ponyva garázs 3,0x4,6 m - 62589EU LG1376 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
129 178 Ft
223 298 Ft |
| Cena s DPH |
164 056 Ft
283 589 Ft |
| Ušetříte | 73% / 119 533 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | Ponyva fészerek |
| Beépített terület | 13,8m2 |
| Külméret hossza | 4,6m |
| Külméret szélesség | 3m |
| Külméret magasság | 2,4m |
| Ajtó | ponyva – gördülő |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ajtó magasság | 2,1m |
| Ajtó szélesség | 1,5m |
| Gyártó | SHELTERLOGIC |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 61kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.