Înlătură din comparație
|
|
|---|---|
| mászóka gyerekeknek LIFETIME GEODOME 101301 LG1196 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
114 824 Ft
143 531 Ft |
| Preț cu TVA |
145 827 Ft
182 284 Ft |
| Salvați | 25% / 36 457 Ft |
| Disponibilitate | Raktáron |
| Parametre | |
| Gyártó | LIFETIME |
| Kategória | gyerek mászóka |
| Gyermekek ajánlott kora | 3 -10 |
| Szerkezet anyaga | acélcső |
| Szín | multi |
| Játék torony | nem |
| Baba hinta | nem |
| Beleértve a diát | nem |
| Beépített terület | 9,3m2 |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Külméret magasság | 1,52m |
| Külméret szélesség | 3,05m |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
| Tömeg | 48kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.