Összecsukható gyermekasztal, h 61 cm x sz 61 cm x ma 54 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Gyermekasztal alkalmas kerti piknikre, a teraszra, mindennapi alkalmakra. Használható minden házban vagy kertben is. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen összecsukható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 7kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,61m |
| Külméret hossza | 0,61m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,54m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1190 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1190 | 14 |
| Raktár Szlovákia | LG1190 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1190 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1190 | 0 |
