Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| összecsukható asztal 244 cm LIFETIME 80270 LG1185 | |
|
|
|
| Nettó ár |
42 994 Ft
57 326 Ft |
| Bruttó ár |
54 603 Ft
72 804 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 18 201 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 2,44m |
| Tömeg | 19kg |
| Külméret szélesség | 0,76m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.