Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 80395/80205 LG1021 | |
|
|
|
| Nettó ár |
24 676 Ft
32 902 Ft |
| Bruttó ár |
31 339 Ft
41 785 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 10 446 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 1,52m |
| Tömeg | 12kg |
| Külméret szélesség | 0,70m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.