Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA IDA 3300 PC 4 mm ezüst színű LG219 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
168 683 Ft
200 678 Ft |
| Price incl. VAT |
214 227 Ft
254 862 Ft |
| Save | 19% / 40 635 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | üvegház a falhoz |
| Tömeg | 31kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 3,36m2 |
| Külméret szélesség | 2,55m |
| Külméret hossza | 1,32m |
| Külméret magasság | 2,21m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,63m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | nem |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.