Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA IDA 5200 PC 6 mm zöld színű LG1128 | |
|
|
|
| Cena brez DDV |
344 253 Ft
409 841 Ft |
| Cena z DDV |
437 201 Ft
520 498 Ft |
| Prihranite | 19% / 83 297 Ft |
| Razpoložljivost | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | üvegház a falhoz |
| Tömeg | 49kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 5,27m2 |
| Külméret szélesség | 2,62m |
| Külméret hossza | 2,01m |
| Külméret magasság | 2,21m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,63m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | nem |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.