Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU DAHME 0 (45278) natur LG3069 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 219 104 Ft |
| Preis inkl. MwSt. | 278 262 Ft |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | Nem elérhető |
| Parameter | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 1,80m |
| Külméret hossza | 0,93m |
| Beépített terület | 1,67m2 |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,15m |
| Ajtó magasság | 1,74m |
| Fal magasság | 1,83m |
| Külméret magasság | 2,22m |
| Ajtó | dupla szárnyú ajtók |
| Ház fala vastagsága | 14mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 2,56m2 |
| Tető lejtés | 200 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 147kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | 2darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.