Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| kerti tároló doboz LIFETIME 60170 HORIZONTAL LG1076 | |
|
|
|
| Nettó ár |
272 845 Ft
287 206 Ft |
| Bruttó ár |
346 513 Ft
364 751 Ft |
| Megtakarítás | 5% / 18 238 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 1,94m2 |
| Külméret hossza | 1,03m |
| Külméret szélesség | 1,88m |
| Külméret magasság | 1,32m |
| Ajtó | dupla zsanéros ajtók |
| Ajtó szélesség | 1,50m |
| Ajtó magasság | 1,10m |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| Gyártó | LIFETIME |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | 66kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.