Remove from comparison
|
|
|---|---|
| komposztáló LIFETIME 60309 DOUBLE BARREL LG2455 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 121 969 Ft |
| Price incl. VAT | 154 900 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Tömeg | 34kg |
| Külméret magasság | 1,10m |
| Külméret szélesség | 1,65m |
| Külméret hossza | 0,78m |
| Szín | barna |
| Köbtartalom | 380L |
| Szerkezet anyaga | fém / műanyag |
| Gyártó | LIFETIME |
| Termékkód | komposztálók |
| Krajina pôvodu | USA |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.