Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 192 (64567) natur LG1991 | |
|
|
|
| Nettó ár | 76 614 Ft |
| Bruttó ár | 97 300 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 1,54m2 |
| Szín | fa színe |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,89m |
| Külméret szélesség | 1,73m |
| Külméret magasság | 0,82m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 19 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 42,50kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.