Piros és kék színű mászóka gyerekeknek, átmérő 305 cm, magasság 152 cm, stabil acélszerkezet, eredeti az amerikai LIFETIME gyártótól.
Gyártó - LIFETIME Product, Inc., UTAH
Stabil és kiváló minőségű mászóka gyerekeknek eszkimó iglu alakban. Kúszás, mászóképesség, erősítés, sok szórakozás minden pillanatban. Acélcsőváz és UV-stabilizált, nagy sűrűségű polietilénből (HDPE) készült részek kombinációja. A mászóka rendkívül időjárásálló, a műanyag részek nem sárgulnak vagy törékenyek a napon.
Rövid leírás:
Értesítés:
Csomagolási méretek:
| Kategória | gyerek mászóka |
| Tömeg | 48kg |
| Szín | multi |
| Külméret szélesség | 3,05m |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Beépített terület | 9,3m2 |
| Külméret magasság | 1,52m |
| Szerkezet anyaga | acélcső |
| Gyermekek ajánlott kora | 3 -10 |
| Krajina pôvodu | USA |
| Játék torony | nem |
| Baba hinta | nem |
| Beleértve a diát | nem |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1196 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1196 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG1196 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1196 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1196 | 0 |
