Összecsukható asztal 244 cm, h 244 cm x sz 76 cm x ma 74 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Nagy összecsukható asztal alkalmas a kertben, otthon, műhely. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen félbehajtható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 19kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,76m |
| Külméret hossza | 2,44m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stoc | Kód | Numărul de UM în stoc |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1185 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1185 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG1185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1185 | 0 |
Összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 4534 LG2833
31 339 Ft 41 785 Ft
Raktáron (50 buc.)
asztal és sörpad összecsukható 183 cm LIFETIME 60112 LG1184
117 691 Ft 156 921 Ft
Raktáron (50 buc.)
kempingasztal + 2x pad LIFETIME 80353 / 80352 LG961
51 866 Ft 69 155 Ft
Raktáron (16 buc.)
összecsukható asztal 180 cm LIFETIME 80333 / 80471 LG1022
36 813 Ft 49 084 Ft
Raktáron (43 buc.)
