Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| alumínium pergola LANITPLAST SOLO 43 LG2080 | |
|
|
|
| Prix HT | 157 898 Ft |
| Prix TTC | 200 531 Ft |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Raktáron |
| Paramètres | |
| Kategória | kerti pergola |
| Beépített terület | 11,45m2 |
| Külméret szélesség | 3,92m |
| Külméret hossza | 2,92m |
| Külméret magasság | 2,28m |
| Fal magasság | 2,07m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tömeg | 39kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.