Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU ADELINA (6168) LG2495 | |
|
|
|
| Nettó ár |
590 472 Ft
871 905 Ft |
| Bruttó ár |
749 900 Ft
1 107 319 Ft |
| Megtakarítás | 48% / 357 419 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | lucfenyőfa |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Szigetelés vastagsága | 0mm |
| Ajtó | füstös üveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyő |
| Padok száma | 2x szélesség 57 cm |
| Személyek száma | 2 |
| Fejtámla | nem |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Szauna kályha | nem |
| Szauna kövek | nem |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Külméret mélység | 1,69m |
| Külméret magasság | 1,87m |
| Tömeg | 330kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.