Univerzális oldalfal a tetőhöz antracit, méretek 310 x 600 x 1850 mm, alumínium profilok, átlátszó plexiüveg 4 mm.
Univerzális oldalfal minden típusú tetőhöz. A ferde felső oldalnak köszönhetően kompatibilis az összes általunk kínált tetővel.
Az oldalfal porszórt, lakkozott alumíniumból készült. Az oldalfal üvegezése 4 mm vastagságú átlátszó plexiüveg.
Színkombinációk:
Méretek:
Általános jellemzők:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati tető |
| Typ | Oldalfalak |
| Tömeg | 6kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | UNI |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2185 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2185 | 8 |
| Raktár Szlovákia | LG2185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2185 | 0 |
bejárati előtető LANITPLAST RUMBA 160/54 antracit LG2760
83 145 Ft 100 174 Ft
Raktáron (7 pce)
bejárati előtető LANITPLAST TOPAZ 130/70 antracit LG2176
86 174 Ft 103 824 Ft
Raktáron (13 pce)
bejárati előtető LANITPLAST MELES 160/85 antracit LG2180
104 347 Ft 125 720 Ft
Raktáron (2 pce)
bejárati előtető LANITPLAST ARCUS 160/70 fehér LG1157
90 717 Ft 145 296 Ft
Raktáron (7 pce)
bejárati előtető LANITPLAST ARCO 160/90 barna LG678
116 463 Ft 186 270 Ft
Raktáron (4 pce)
bejárati előtető LANITPLAST LARUS 120/85 barna LG658
95 260 Ft 114 772 Ft
Raktáron (6 pce)
