Remove from comparison
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház LANITPLAST HALLE 94 ANTRACIT LG4024 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 109 768 Ft |
| Price incl. VAT | 139 405 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 3,12m2 |
| Külméret hossza | 1,17m |
| Külméret szélesség | 2,67m |
| Külméret magasság | 1,71m |
| Ajtó | kétszárnyú csúszó |
| Ajtó szélesség | 0,91m |
| Ajtó magasság | 1,51m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22 - 0,35mm |
| Tető típusa | lapostető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 50 kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.