Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 11500 PC 6 mm fekete szín LG2832 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
573 845 Ft
610 473 Ft |
| Price incl. VAT |
728 783 Ft
775 301 Ft |
| Save | 6% / 46 518 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 130kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 11,44m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 4,45m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év az AL konstrukció kiválasztott ingatlanjaira |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.