Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST SP1 120/70 fehér LG710 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
53 543 Ft
84 439 Ft |
| Cena s DPH |
68 000 Ft
107 238 Ft |
| Štedite | 58% / 39 238 Ft |
| Dostupnosť | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,20m |
| Külméret mélység | 0,70m |
| Külméret magasság | 0,235m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 3kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.