Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| ponyva pavilon 1,8x3,0 m - 70471EU LG1373 | |
|
|
|
| Nettó ár |
116 247 Ft
200 715 Ft |
| Bruttó ár |
147 634 Ft
254 908 Ft |
| Megtakarítás | 73% / 107 274 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | ponyva fészerek |
| Beépített terület | 5,4m2 |
| Külméret hossza | 3m |
| Külméret szélesség | 1,8m |
| Külméret magasság | 2m |
| Ajtó | ponyva – gördülő |
| Szerkezet anyaga | acél csövek |
| Ajtó magasság | 1,5m |
| Ajtó szélesség | 1,4m |
| Gyártó | SHELTERLOGIC |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | zöld |
| Tömeg | 39kg |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.