Összecsukható gyermekasztal, h 61 cm x sz 61 cm x ma 54 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Gyermekasztal alkalmas kerti piknikre, a teraszra, mindennapi alkalmakra. Használható minden házban vagy kertben is. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen összecsukható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 7kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,61m |
| Külméret hossza | 0,61m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,54m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1190 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1190 | 14 |
| Raktár Szlovákia | LG1190 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1190 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1190 | 0 |
Összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 4534 LG2833
31 339 Ft 41 785 Ft
Raktáron (50 pce)
kerek összecsukható asztal 152 cm LIFETIME 80121 LG1187
95 658 Ft 113 640 Ft
Raktáron (1 pce)
összecsukható asztal 180 cm LIFETIME 80333 / 80471 LG1022
36 813 Ft 49 084 Ft
Raktáron (43 pce)
