Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| kerti tároló doboz LANITPLAST S751 LG2398 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
57 322 Ft
93 388 Ft |
| Cena s DPH |
72 799 Ft
118 603 Ft |
| Ušetříte | 63% / 45 804 Ft |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Típusú kiegészítők | Kerti dobozok |
| Köbtartalom | 0,60L |
| Külméret szélesség | 0,75m |
| Külméret mélység | 0,92m |
| Külméret magasság | 1,20m |
| Tömeg | 22kg |
| Anyag | fa 16 mm |
| Kategória | doboz |
| Szín | fa |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Átmérőméret | 0m |
| Krajina pôvodu | Belgium |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.