Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU GLUCKSBURG 3 + egy menedéket 190 cm (83231) natur LG3493 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 535 187 Ft |
| Cena s DPH | 679 688 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 3,97m |
| Külméret hossza | 2,17m |
| Beépített terület | 8,61m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| A kertiház bővítése | 1,90m |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,66m |
| Ajtó magasság | 1,75m |
| Fal magasság | 1,86m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 10m2 |
| Tető lejtés | 70 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | 2db |
| Tömeg | 335kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.