Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU ASKOLA 3 + egy menedéket 280 cm (77726) natur LG1768 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a | 771 953 Ft |
| Cena s DPH | 980 380 Ft |
| Štedite | – |
| Dostupnosť | Nem elérhető |
| Parametri | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 4,97m |
| Külméret hossza | 2,17m |
| Beépített terület | 11,33m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| A kertiház bővítése | 2,80m |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,39m |
| Ajtó magasság | 1,75m |
| Fal magasság | 1,95m |
| Külméret magasság | 2,11m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 12,57m2 |
| Tető lejtés | 30 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 480kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.