Remove from comparison
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU NORGE (86205) natur LG3772 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 1 490 393 Ft |
| Price incl. VAT | 1 892 799 Ft |
| Save | – |
| Availability | Nem elérhető |
| Parameters | |
| Szauna típusa | finn kültéri szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | szabadtéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Ajtó | egyszárnyú zsanérokon hőszigetelő üveggel |
| Pad anyaga | rezgőnyárfa |
| Padok száma | 3x / szélesség 57 cm |
| Személyek száma | 3 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 9 kW |
| Külméret szélesség | 2,31m |
| Külméret mélység | 1,96m |
| Külméret magasság | 2,38m |
| Tömeg | 620kg |
| Szín | natur |
| Tető felület | 6m2 |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.