Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag ház a kertbe LANITPLAST MONTANA 814 LG4686 | |
|
|
|
| Nettó ár |
563 103 Ft
804 434 Ft |
| Bruttó ár |
715 141 Ft
1 021 631 Ft |
| Megtakarítás | 43% / 306 490 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 11,10m2 |
| Külméret hossza | 4,44m |
| Külméret szélesség | 2,50m |
| Külméret magasság | 2,42m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,51m |
| Ajtó magasság | 1,80m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 22mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | tak |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | 6db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.