Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA VENUS 3800 PC 4 mm ezüst színű LG169 | |
|
|
|
| Nettó ár |
168 683 Ft
214 024 Ft |
| Bruttó ár |
214 227 Ft
271 810 Ft |
| Megtakarítás | 27% / 57 583 Ft |
| Elérhetőség | Kiszállítás 7 napon belül |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 44kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 3,80m2 |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Külméret hossza | 1,95m |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén ség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.